Projektas Ventmann

Ventmann kompanija sukūrė savo unikalią technologiją, gaminant integruojamus į namų interjerą difuzorius. Gaminiai pagaminti iš ypatingo mišinio, kuris suteikia jiems unikalių savybių ir pasižymi sinergija su apdailoje naudojamomis medžiagomis. Ventmann gaminiai yra priglaistomi prie įvairių paviršių, neturi rėmų, gali būti dažomi bei dekoruojami. Būtent šios savybės leidžia mūsų gaminiams įsilieti į namų interjerą ir jį papuošti. Bendradarbiaujant su klientais buvo pastebėta, kad rinkoje esantys produktai neatitinka jų vizualinių lukesčių. Ribotas matmenų pasirinkimas bei lubų aukščio derinimas apriboja galimybes išpildyti trokštamus interjero sprendimus. Mes džiaugiamės išsprendę šiuos iššūkius ir galėdami pasiūlyti mūsų klientams unikalų gaminį, kuris gali būti pritaikomas prie įvairių interjerų.

logo kūrimo paslaugos

Logo

Įmonės logotipas sukurtas panaudojant pilką - solidumo spalvą ir mėlyną - oro spalvą. Ženkle vaizduojamas produkcijos - klasikinio berėmio difuzoriaus angos linija ir oro tekmės cirkuliacija.

Tinklapis

Ventmann tinklapis sukurtas pasitelkus amerikiečių tūrinio valdymo sistemą, panaudojant tinklapio grafinį dizainą iš katalogo, pritaikant individualiam grafiniam dizainui


ventmann.eu
tinklapių tūrinio valdymo paslaugos
medaus stiklainis su firminiu įmonės ženklo lipduku

Firminės dovanos

Ventmann įmonės klientai šventės proga gavo medaus su firminiu įmonės ženklo lipduku.